כמ בכל אירוע חשוב שהיה לי בחיים, יום הולדת של בעלי, של המשפחה וחברים טובים ימי נישואין ובעצם כל סיבה למסיבה, החלק האהוב עליי הוא התכנון וההכנה של הקישוטים בעצמי.

אמנם הקטן שלי עוד לא קרוב ליום ההולדת הראשון שלו אבל מה הנזק בתכנון מראש? וכמו כל דבר שקשור בו אני מתארת לעצמי שארצה להכין לו יום הולדת שהוא (ואני) לא נשכח לעולם. כי עם כל הכבוד היום הזה הוא גם קצת שלי- אני עבדתי בו כל כך קשה להביא אותו לעולם שמגיע לי גם להתפנק. אז כל מי שמנסים לגרום לה לא להשתולל ולהתפרע ביום ההולדת של הבן תגידו שזה היום שלכם באותה מידה.

אחד הדברים שיכול לגרום לכל אירוע להראות מושרע בטירוף ויוקרתי זה לבחור נושא על למסיבה והביא אותו לידי ביטוי בהכל- החל מהקישוטים, משחקים, אוכל ואפילו בשלב ההזמנות. כמובן שלא חייבים לעשות הכל מהכל ואפשר לקחת חלק מהרעיונות שהתחברתם אליהם ולעשות רק אותם, ככה תוכלו להכין עום הולדת כפי בקשתכם.
דרך אגב, אפשר וכדאי לדעתי לערב את הילדים בהכנה של הקישוטים או חלקם כדי שירגישו גאווה על התוצר ויהנו ממנו ומהתגובות יותר.

בתור חובבת ידועה,שלא נגיד מעריצה שרופה, של דיסני, היה לי רק הגיוני להתחיל עם זה
אז בלי המשך ברבורים מיותרים קבלו גלרית רעיונות ליצירת יום הולדת בסגנון דיסני.

קישוט למרכז שולחן מיקי מאוס

רעיון ראשון הוא יצירת עיצוב למרכז השולחן (במידה ויש שולחנות ערוכים ביום ההולדת) או ליצירת עיצוב גדול מרכזי אחד. כמובן שאפשר לעשות את אותו הרעיון גם בורוד וליצור מיני מאוס.

הרעיון הזה הוא מאוד קל לביצוע- מה שדרוש הוא:
אדנית אדומה (או בכל צבע ולצבוע אותה באדום)
כדור קלקר שחור
שני כדורי קלקר קטנים
שני קיסמים קטנים (לחבר את האוזניים)
ושיפוד לחבר את הראש לאדנית
את הכדורים ניתן לקנות בחנויות כמו מקס סטוק בסכום נמוך ולצבוע אותם בספריי שחור

ידיים של מיקי וספרות להדפסה

קישוט למרכז שולחן מיני מאוס

.ורסיה נוספת לקישוט לשולחן בגרסת מיני מאוס, למי שמעדיפה ורוד
כדי להכין את זה צריך אדנית פשוטה ולצבוע אותה בורוד, עם ספריי או צבע ולהוסיף מדבקות לבנות. את החלק העליון, הראש, מכינים באמצעות כדורי קלקר המחברים באמצעות שיפודים. את הסרט מכינים מסרט סאטן פושט – וזהו קיבלתם במינימום מאמץ קישוט יפה לשולחן שיוסיף לאווירת מיקי מאוס.

קישוט מרכז שולחן

רעיון נוסף לקישוט למרכז שולחן פשוט ויפה עם גיל הילד.
את המספרים אפשר להדפיס מכאן ולהדביק על קלקר או על קרטון ביצוע כדי שיהיה קשיח

קשת לשיער מיני מאוס

אפשר להכין רק לכלת השמחה (או לחתן אם הוא מתעקש על מסיבה בנושא מיני)
או לכל האורחים ביומולדת שירגישו מיוחדים ויכנסו לאווירה.
מצורף לינק להדרכה המלאה ליצירת הקשת.
יוצרת הקשת הבטיחה שמדובר בעבודה של עשר דקות לכל היותר- בעיניי הזמן שהעבודה אמורה לקחת לגמרי שווה את התוצאה!

אפשר במידה וגיל המשתתפים גדול מספיק להפוך את זה לפעילות ביום ההולדת שתמלא את הילדים גאווה בקשת שיצרו לעצמם, ויעביר לכם קצת את הזמן בו הילדים יהיו שקועים בעבודה!

למדריך המלא לחצו כאן

באנר יום הולדת

רעיון מעולה לקישוט ליום ההולדת-הבאנר המציין את גיל הילד (או השם). קישוט פשוט שאפשר להכין על ידי הדפסת האותיות והצללית וקשירה באמצעות סרט פשוט. יכול לאתר את כסא של חתן או כלת יום ההולדת או סתם לקשט את הכניסה לבית.

כוסות מיקי מאוס

רעיון פשוט ומגניב להכנת כוסות חד פעמיים שישתלבו בנושא הכללי.

לוח השנה שלי

רעוין מדהים נוסף להראות את השנה שעברה על הילד שלכם, לראות איך גדל והשתנה והפך להיות הילד שהוא היום. בעיניי הדבר המקסים ביותר שניתן להכין ושיהפןך את המסיבה לאישית ומרגשת
בהמשך אכין עבורכם את המסגרגות עם החודשים להדפסה.

קינוח אוזני מיקי מאוס

רעיון מגניב ופשוט לתוספת פשוטה לקינוח פשוט שישתלב בנושא הכללי. כל מה שצריך זה להכין קאפקייק שוקולד ולשלב אוזני אוריאו

אביזרים לצילום

אחד הדברים שלאנשים פשוט לא נמאס מהם הם אביזרי הצילום המגניבים באירועים. אז למה לא לעשות את זה גם ביום הולדת? עם איבזרים פשוטים שאפשר להדפיס כאן תוכלו לצלם את ילדכם ואת האורחים עם אביזרים בנוסח דיסני! פשוט ומובטח שיגרור התלהבת של הילדים ושל כל מי שיהיה באירוע

Face In Hole- מיקי מאוס

ואם כבר בצילום אנחנו עוסקים, אופציה מגניבה ממש היא ליצור עמדה שהילדים יוכלו להצטלם כמיקי. אפשר לקנות מאתרים שונים פוסטר מוכן ואפשר גם להכין. אחד הדברים שבאופן מוחלט ימשכו את מרבית תשומת הלב ויגרום לכולם לעמוד בתור, אבל זה לחלוטין אופציה למתקדמים בלבד. למי שכמוני מאותגר בציור, תוכלו להדפיס כאן את מיקי בגודל של גליון (100 ס"מ גובה ו70 ס"מ רוחב). את הקובץ הזה אפשר להדפיס בבית דפוס.

השראה לשולחן ממתקים #1

רעיון פשוט לעיצוב שולחן אוכל או מתוקים ליום הולדת שיהיה קל ליישם ולהכין בלי לאבד שעות שינה בלילות
הדרכה איך להכין את קישוטי הנייר אפשר למצוא כאן, ואת הצלליות של מיקי אפשר להדפיס מכאן

השראה לשולחן ממתקים #2

השראה לשולחן מתוקים #3

הכנתי לכם 3 אופציות לעיצוב השולחן לפי רמות קושי ומאמץ. כמובן שלא צריך להכין את כל האלמנטים שאתם רואים כדי שיום ההולדת דיסני שלכם יהיה מוצלח, אפשר בהחלט לשאוב השראה ולהכין חלק מהקישוטים בשולחן. כל דבר שתכינו רק יעשיר את האווירה!

קישוט לכיסא יום הולדת

ואיך אפשר בלי עיצוב כסא יום ההולדת? את הצבעים תוכלו להרכיב כרצונכם אבל הרעיון הוא מהמם ופשוט! כל אחת יכולה לעשות את זה בקלות בחומרים שתוכלו למצוא בבית שלכם, בדים ישנים חלק תחפושות ועוד.

במידה ותרצו תוכלו להזמין כמוני בדים מעלי אקספרס!