,

תחפושות גיבורי על לילדים

מחפשים תחפושת של גיבורי על לילדים שלכם לקראת פורים? אתם יכולים להפסיק לחפש! קבלו המלצות על תחפושות גיבורי על שהילדים שלכם יאהבו מעליאקספרס

גן או מטפלת-הסקר הגדול

אחת ההחלטות והדילמות הגדולות ביותר שלנו כאמהות מגיעה ברגע שאנחנו רוצים לחזור לעבודה וצריכים להחליט לאן ילך הילד. האם יכנס לגן פרטי, ישאר עם מטפלת צמודה? מה אתם אומרים?
,

איך להכין בעצמך שטיח צבעוני לחדר?

רוצים לדעת איך להכין את השטיח הצבעוני הזה בעצמכם? כנסו לפוסט ותגלו!
,

איך אפשר למחזר צעצועים ישנים לעיצוב הבית

גם אתם מצאתם את עצמכם עם שקיות של צעצועים לא שימושיים אחרי ניקיונות פסח? אז רגע לפני שאתם נפטרים מהצעצועים הישנים של הילדים, הנה כמה רעיונות לעיצובים שאפשר להכין בעזרתם לחדר הילדים שיתנו שיק וייחודיות!
,

ניסויים מדעיים שאפשר לעשות בבית עם הילדים

משתגעים כבר מלחפש אטרקציות לילדים כדי להעביר להם את הזמן בחופשה בלי שהם ישתגעו (וגם אתם)? תפסיקו לשבור את ראש! אספנו עבורכם רעיונות מגניבים לניסויים שתוכלו לעשות בבית עם הילדים ולהעביר את הזמן בכיף ובמהירות!

על 4 סוגי אמהות דיברו בתורה..בערך

על 4 בנים דיברה התורה, החכם,רשע,תם וזה שלא יודע לשאול, את זה כולם כבר יודעים. התורה דיברה גם על ארבע אמהות. עכשיו כשאני אמא שרוב הזמן בוחנת אנשים סביבי הבנתי משהו- כמו ארבעת הבנים יש ארבע סוגי אמהות. לטובת רוח החג החלטתי להרים את הכפפה ולשלב בין שתי סיפורי ההגדה.
,

אומנות עם חוטים לחדר הילדים

על אומנות חוטים כבר שמעתם? בואו וקבלו רעיונות לעיצוב לחדר הילדים שלכם שאפשר לעשות באמצעות חוטים!

בואו נדבר על טבואים של הורות-רופוס גרישקום ואליסה וולקמן

הרצאה שגורמת לחשוב על סגנון ההורים שנרצה לאמץ לעצמנו כשאנחנו מגדלים את הילדים שלנו. הרצאה שגורמת לך לחשוב ולפקפק במה שחשבת ובעיקר גורמת לך להבין מה תפקידנו האמיתי כהורים.

10 דברים שלמדתי מהילד המיוחד שלי- עינת נתן

אחד מהפוסטים האחרונים שכתבה עינת נתן בפייסבוק שגרמו לי שוב להזיל דמעה ולגרום לי להבין כמה ברת מזל אני. מומלץ לקרוא ולהתרגש.

איך לגדל ילדים מוצלחים מבלי להורות יתר עד המידה- ג'ולי לית'קוט האיימס

הרצאה שגורמת לחשוב על סגנון ההורים שנרצה לאמץ לעצמנו כשאנחנו מגדלים את הילדים שלנו. הרצאה שגורמת לך לחשוב ולפקפק במה שחשבת ובעיקר גורמת לך להבין מה תפקידנו האמיתי כהורים.

אהבת דגים

סרטון שמסביר באופן פשוט ללא יומרה מה זאת אהבה אמיתית. אחד הדברים החשובים ביותר שווה להעביר הלאה לילדים שלנו.

טרנדים לעיצוב חדר הילדים

אחד הדברים הכיפיים ביותר לאישה מאז שהיא נכנסת להריון הוא הכנת רשימת הקניות לכבוד התינוק החדש, השני הוא עיצוב חדר הילדים שלה. בואו להתעדכן בטרנדים המובילים ל2017

לא כולן חייבות להניק

אחד הדברים שלמדתי מאז שילדתי הוא שנשים שילדו נוטות לא להעביר מידע שלילי הלאה לנשים של לפני לידה, אבל אחד הדברים שבהם גיליתי את פער הידע הגדול ביותר הוא הנקה. אף אחת לא סיפרה לי שהנקה, הדבר שאמור להיות הדבר הכי טבעי בעולם, שגם חיות בטבע עושות כאינסטינקט בסיסי, לא כזה פשוט. לא כזה קל ממש כואב ולא נוח בהתחלה, והאמת? לא בשביל כולם

הבלוגריה

אולי תתעניינו גם ב-