6 עיצובים פרחוניים לכבוד שבועות

"סלינו על כתפינו,
ראשינו עטורים,
מקצות הארץ באנו,
הבאנו ביכורים"

עוד כמה ימים נחגוג את חג שבועות, אחד החגים האהובים עליי ביותר ושזוכה ללא ספק בפרס החג היפה ביותר. הוא חגיגי, לבן, מלא במאכלים אהובים עליי והכי חשוב, הוא חג עם אופי כפרי שמחבר אותנו לאדמה ולטבע, אז כמובן שהדרך להתחבר לחג ולהתייפיף לכבודו הוא להתקשט בפרחים!

אספנו בשבילכם 6 רעיונות מקוריים פרחוניים במיוחד שתוכלו להכין לילדכם לחג השבועות או לכל אירוע אחר.

זרי פרחים

אחד הדברים שתמיד יהיו באופנה הם זרי הפרחים. זרי הפרחים מתאימים לכל גיל ולכל אירוע ויגרמו לקטנטנים שלכם להראות חגיגיים ביותר. אפשר להכין זרי פרחים מפרחים אמיתיים, מנייר ואפילו מבד. לא משנה מה תבחרו התוצאה תהיה יפייפיה, אביבית ותקשט את ילדיכם לכבוד החג.

טנא מקושט

אחרי פרחים, טנא מקושט הוא אחד הסממנים הבולטים ביותר של שבועות. כל אמא לילד בגן יודעת שעליה להביא טנא עם פירות ופרחים לגן לכבוד שבועות. השנה, במקום ללכת ולקנות טנא כמו של כולם, הכינו לילדכם טנא ייחודי מקושט בפרחים!

קישוטים לשיער

נכון, גם זר פרחים הוא קישוט לשיער, אבל למי שחושבת שזר פרחים הוא גדול מדי או בולט מיד, הכנו גם אופציות מינימליסטיות יותר לקישוטי שיער. הם לא יהיו בומבסטיים כמו הזרים אבל עדיין יוסיפו חגיגיות ואביב לילדות שיתקשטו בהן.

גם לבנים אפשר! קישוט לדש החולצה

בחו"ל נוהגים ילדים וגברים לשים פרח בדש החליפה או החולצה. אצלנו בארץ זה פחות נפוץ, אבל אני חושבת שהגיע הזמן להכניס את זה לאופנה ולא לקפח עוד את בנינו. הכינו לילדכן קישוט פרחוני עדין ויפה ותקעו אותו לצד הצווארון. הילד שלכן יהיה גם מוביל אופנה וטרנדים וגם הכי יפה וחגיגי בגן או בכיתה!

צמידים פרחוניים

להדרכה המלאה לחצו כאן או כאן

ואם כבר עסקנו במסורות אמריקאיות, מי מאיתנו לא ראתה סרטי קולג' בהם הבנות לבשו על ידיהן קורסאג'- או בעברית צמיד פרחים? באותם הסרטים הבנים היו מביאים לבנות זוגן לנשף את הצמיד, והן ענדו על החולצה פרחים בצבע תואם. בעיניי, הצמידים הללו מקסימים ואפשר להכין לילדכם צמידים תואמים, או אפילו להכין צמיד תואם לבת ואם.

ראשי תיבות פרחוניים לחדר הילדים

ואחרון חביב, אחרי שקישטנו את ילדנו במיטב הפרחים ושלחנו אותם לדרכם, הגיע הזמן לקשט גם את החדרים שלהם. הכניסו קצת מהחג לתוך חדר הילדים על ידי יצירת שמות או ראשי תיבות שם שמות הילדים עם פרחים.

זהו להפעם.

מקווה שנהנתן ומצאתן דבר אחד או שניים שאהבתן ושתכינו בחג לילדיכן או לכן.

שיהיה לכולם חג שבועות שמח!