תחפושות גיבורי על לילדים

למקרה שהסגר גרם לכם לשכוח איזה יום היום או באיזה חודש אנחנו תנו לי להזכיר לכם את התאריך החשוב מכל (נכון לעכשיו)-

פורים 2021 יוצא בתאריך 25.2!

אז נכון, יש עוד זמן להתארגן, אבל עם הסגר, החנויות הסגורות ובואפן כללי היכולת של הזמן לנוע מהר מדי בלי שנשים לב כדי להקדים רכישת תחפושות ולא לחכות לשנייה האחרונה ולקנות את התחפושת הכי פחות מבוקשת בהכי הרבה כסף.

כאמא לילד שאוהב יותר מהכל גיבורי על, יצא לי בשנים מאז היוולדו לקנות תחפושות רבות לפורים או למשחק כללי אז יש לי המלצות מעולות בשבילכם- והפעם מעלי אקספרס.

מוכנים? בואו נעוף!

איירון מן- Iron Man

בניסיון להחדיר מעט עניין בגיבורי העל שלנו שכללו תקופה רבה את ספיידדמן בלבד, הכרנו להדרי את גיבור חד- איירון מן. קנינו את הבובה המדהימה ביותר שראינ ובחנות דיסני בברצלונה ואהבה התרחשה ממבט ראשון. מאז איירון מן מככב אצלנו בבובות, מדבקות וקעקועים והחלטנו לאחרונה לעשות צעד נוסף ולרכוש לו תחפושת שלו.

היא מעולה, פשוטה מספיק כדי שלא תעלה יותר מדי כסף ( גם ככה עם קצב הצמיחה שלו לגובה התחפושות מספיקות לשנה גג שנתיים, ונתפסת מרשימה בעיניו-שזה הכי חשוב.

ספיידרמן מן- Spider man

קצת קשה להצביע על הסיבה המדוייקת שזה קרה- אבל ההיכרות (והחיבה) עם עולם גיבורי העל התחיל הדרי שלי עם ספיידרמן.

אותו גיבור על עכבישי מוזר- לא שרירי מדי, בלי כוחות (מלבד הכח להמלט על קורי עכביש) הפך להיות מושא הערצה של הדרי שלי ושל הגן שלו כולו.

כך יצא שמתוך 8 הבנים בפורים שעבר, 6 התחפשו לספיידרמן.

בגלל שיכלתי לנחש את ההתרחשות הזאת מבעוד מועד, לפי תיקי הגן, בקבוקי הגן ונעלי הבית שבגן של כל הבנים- כולם ממותגים ספיידרמן כמובן, רכשתי את תחפושת קפטן אמריקה המושלמת בעולם (במלצה עליה תמצאו למטה). מה רבה הייתה אכזבתי שהוא פשוט סרב למדוד אותה!

מיד הבנתי שזה קרב שבו אפסיד ככל הנראה, רכשתי לו מיד תחפושת ספיידרמן כדי לוודא שחלילה לא יהיה בולט או מיוחד בפורים בגן.

קפטן אמריקה- Captain America

ככתוב מעלה- התחפושת הזאת התחילה כהתפשרות והתגלתה (לאחר פורים כמובן) כהצלחה אמיתית. בכל ביקור של חבר מהגן הבקשה הראשונה היא- "בואו נתחפש".

וכך התחיל הסיפור הבלתי פוסק של ספיידרמן נגד קפטיין אמריקה? למה? למי אכפת, כל עוד הילדים מעסיקים את עצמם אני מרוצה.

כפפות איירון מן

בגלל שאני אמא ללא עקרונות, אני אף פעם לא מצליחה להתאפק כשאני רואה משהו שווה במחיר סביר. אז כמובן, כשראיתי את הכפפות האלה של איירון מן הייתי חייבת להרכוש.

הדרי התרגש, הכניס את הידיים ובגדול ניסה בכל כוחו לא להיות חנון. לא צלח. אבל כפפות חמודות ביותר, איכותיות במחיר מעולה.

כפפות של הענק הירוק

אז אחרי שכפפות האירון מן היו הצלחה מסחררת קניתי גם את הכפפות האלה. ככל שהדרי גדל הדרישה לאביזרים שכאלה הולכת וגדלה, המחיר שווה לחלוטין את המוצר וההנאה שהילדים שואבים דרכו.

מקווה שמצאתן את אחת התחפושת שחיפשתן, ואם לא אז שלפחות קיבלתם רעיונות למשחקים שהילדים שלכם יאהבו הרבה מעבר לפורים.

בקרוב אעלה פוסטים נוספים עם המלצות על מוצרי גיבורי על נוספים שקניתו לגורים שלי:)

מקווה שנהנתן.

סופרמן לקטנטים

אתם יודעים איך זה עם ילד שני, הוא מקבל בירושה ונהנה בכל הדברים של הבכור. במיוחד כשמדובר על שני בנים. עם אביבי שלי, החלטתי שאני לא מוכנה להיכנע לזה ורכשתי לו תחפושות משלו. את התחפושת הראשונה הוא לבש כשהיה בן 8 חודשים והיא מקסים, נוח ללבישה ולמשחק. מומלץ ביותר.

באטמן לפיצים

בגלל אהבתו הרבה של הדרי הבכור שלי לגיבורי על ואהבתו של אביבי הקטן שלי לעשות כל מה שאחיו עושה, גם השני קניתי לאביבי תחפושת של גיבור על- באטמן.

כשהדרי ראה את התחפושת הייתה דרמה קלה (חשב שזה בשבילו) מקווה שהשניים יתחפשו כל אחד לגיבור העל שקיבל ושיהיו לנו צילומי משפחה סופר כיפיים.